Skip to main content

Parcel · Map T0269400

64 TRESTLE LN

Owner: CONLON JAMES P & SANDRA N

Assessed value

$170,590

$105,420 bldg · $65,170 land

Est. annual tax

$6,109

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1986

1,426 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1986
Living area
1,426 sqft · 1.0 story