Skip to main content

Parcel · Map D0075200

47 TRESTLE LN

Owner: WILSON CLAUDE & CAROL & COREY

Assessed value

$248,360

$182,770 bldg · $65,590 land

Est. annual tax

$8,894

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1988

3,078 sqft

Building

Style
CONTEMP
Year built
1988
Living area
3,078 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Dec 14, 2015

    Bk/Pg OPM-150024

    $211,600
  2. Apr 6, 2011

    Bk/Pg OPM-10033

    $238,500
  3. Sep 10, 2010

    Bk/Pg OPM-90079

    $269,227

More on Trestle Ln