Skip to main content

Parcel · Map N0197700

100 WOODRUFF AVE

Owner: MONE EDMOND V & EILEEN E

Assessed value

$141,890

$85,050 bldg · $56,840 land

Est. annual tax

$5,081

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1952

1,341 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1952
Living area
1,341 sqft · 2.0 stories

100 WOODRUFF AVE — Thomaston Land Records