Skip to main content

Parcel · Map R0229800

1002 OLD NORTHFIELD RD

Owner: IWANCZUK NATALIA

Assessed value

$161,070

$93,590 bldg · $67,480 land

Est. annual tax

$5,768

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1952

1,140 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1952
Living area
1,140 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Jun 23, 2014

    Bk/Pg OPM-130059

    $239,900

More on Old Northfield Rd