Skip to main content

Parcel · Map H0119000

56 WOODBRIDGE LN

Owner: RILEY ANTHONY T & INGRID V

Assessed value

$263,480

$192,500 bldg · $70,980 land

Est. annual tax

$9,435

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1987

2,297 sqft

Building

Style
CONTEMP
Year built
1987
Living area
2,297 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Mar 6, 2023

    Bk/Pg OPM-220051

    $400,000
  2. Jul 1, 2002

    Bk/Pg OPM-10179

    $285,000

More on Woodbridge Ln