Skip to main content

Parcel · Map M0175900

11 WOODBRIDGE LN

Owner: VIGEANT JAMES T & LORI A

Assessed value

$285,040

$209,650 bldg · $75,390 land

Est. annual tax

$10,207

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1995

3,349 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1995
Living area
3,349 sqft · 2.0 stories