Skip to main content

Parcel · Map H0112900

65 WOODBRIDGE LN

Owner: KYER LUKE & DANIELLE M

Assessed value

$235,900

$167,930 bldg · $67,970 land

Est. annual tax

$8,448

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1987

2,100 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1987
Living area
2,100 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Jun 24, 2021

    Bk/Pg OPM-200140

    $389,900

More on Woodbridge Ln