Skip to main content

Parcel · Map R0230100

1101 OLD NORTHFIELD RD

Owner: ROSS FRANK S JR

Assessed value

$141,960

$83,020 bldg · $58,940 land

Est. annual tax

$5,084

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1959

1,724 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1959
Living area
1,724 sqft · 1.0 story