Skip to main content

Parcel · Map R0219300

1116 OLD NORTHFIELD RD

Owner: RAINVILLE DENISE A

Assessed value

$146,580

$65,590 bldg · $80,990 land

Est. annual tax

$5,249

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1962

1,248 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1962
Living area
1,248 sqft · 1.0 story