Skip to main content

Parcel · Map C0060300

67 D WELTON WAY

Owner: WARZOCHA JOHN & MICHELE

Assessed value

$180,390

$122,570 bldg · $57,820 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1997

1,564 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1997
Living area
1,564 sqft · 1.0 story