Skip to main content

Parcel · Map C0060600

44 D WELTON WAY

Owner: LAONE SCOTT A & SUSAN M

Assessed value

$237,230

$179,410 bldg · $57,820 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

2001

2,066 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2001
Living area
2,066 sqft · 2.0 stories