Skip to main content

Parcel · Map C0060200

57 D WELTON WAY

Owner: DOEBRICK JAMES A & LEIGH A

Assessed value

$213,360

$155,260 bldg · $58,100 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1998

2,028 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1998
Living area
2,028 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. May 13, 2005

    Bk/Pg OPM-40125

    $308,000

More on D Welton Way