Assessed value
$130,340
$70,140 bldg · $60,200 land
Est. annual tax
$4,667
35.81 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
SINGLE FAMILY
RA80A
Year built
1964
1,120 sqft
Building
- Style
- RANCH
- Year built
- 1964
- Living area
- 1,120 sqft · 1.0 story