Skip to main content

Parcel · Map V0272400

220 BLAKEMAN RD

Owner: MCGEE HENRY J & KATHY J

Assessed value

$223,020

$140,560 bldg · $82,460 land

Est. annual tax

$7,986

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1977

1,840 sqft

Building

Style
DUTCH COLONIAL
Year built
1977
Living area
1,840 sqft · 2.0 stories