Skip to main content

Parcel · Map C0057500

46 SENIOR AVE

Owner: CWICK EDMUND J & RAYMOND P

Assessed value

$143,360

$84,700 bldg · $58,660 land

Est. annual tax

$5,134

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1965

1,212 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1965
Living area
1,212 sqft · 1.0 story