Skip to main content

Parcel · Map J0131400

65 SENIOR AVE

Owner: MARKEY RICHARD A & DONNA J

Assessed value

$177,310

$118,790 bldg · $58,520 land

Est. annual tax

$6,349

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1964

1,992 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1964
Living area
1,992 sqft · 2.0 stories

65 SENIOR AVE — Thomaston Land Records