Skip to main content

Parcel · Map R0225300

45 SENIOR AVE

Owner: GUERRERA GIOVANNI & JACQUELINE

Assessed value

$158,410

$99,890 bldg · $58,520 land

Est. annual tax

$5,673

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1965

1,774 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1965
Living area
1,774 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Nov 21, 2019

    Bk/Pg OPM-190021

    $160,000

More on Senior Ave