Skip to main content

Parcel · Map J0131700

31 ATWOOD HEIGHTS

Owner: JOHNSON RAYMOND I & PRISCILLA E

Assessed value

$146,230

$84,560 bldg · $61,670 land

Est. annual tax

$5,236

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1960

1,984 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1960
Living area
1,984 sqft · 1.0 story