Skip to main content

Parcel · Map K0143700

56 ATWOOD HEIGHTS

Owner: DIAS ANTONIO S & KAREN A

Assessed value

$132,790

$75,810 bldg · $56,980 land

Est. annual tax

$4,755

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1961

1,142 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1961
Living area
1,142 sqft · 1.0 story