Skip to main content

Parcel · Map A0004400

35 ATWOOD HEIGHTS

Owner: LEVESQUE DAVID & LISE

Assessed value

$167,370

$110,390 bldg · $56,980 land

Est. annual tax

$5,994

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1960

2,438 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1960
Living area
2,438 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. May 28, 2024

    Bk/Pg OPM-230061

    $300,000
  2. Dec 24, 2015

    Bk/Pg OPM-150034

    $198,000

More on Atwood Heights