Skip to main content

Parcel · Map M0179200

74 ATWOOD HEIGHTS

Owner: JAFER FRANK A & CHRISTINE M

Assessed value

$132,230

$75,250 bldg · $56,980 land

Est. annual tax

$4,735

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1962

1,176 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1962
Living area
1,176 sqft · 1.0 story