Skip to main content

Parcel · Map B0012500

115 ATWOOD HEIGHTS

Owner: WATERS MARCUS & MCCLARY SHANNON

Assessed value

$148,540

$91,560 bldg · $56,980 land

Est. annual tax

$5,319

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1966

1,144 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1966
Living area
1,144 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Sep 14, 2020

    Bk/Pg OPM-190130

    $265,000

More on Atwood Heights