Skip to main content

Parcel · Map D0060400

170 BRANCH RD

Owner: DAM JIA & CHUMCHEY YAJAI

Assessed value

$231,490

$185,500 bldg · $45,990 land

Acreage

Land use

MULTIPLE DWELLINGS ON LOT

RA15

Year built

1970

816 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1970
Living area
816 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
RANCH · ELECTRIC

Recorded sales

  1. Jan 25, 2017

    Bk/Pg OPM-160033

    $180,000
  2. Oct 8, 2002

    Bk/Pg OPM-20005

    $284,000

More on Branch Rd