Skip to main content

Parcel · Map O0199800

106 RIVER ST

Owner: NICHOLSON ANDREW

Assessed value

$164,990

$108,430 bldg · $56,560 land

Est. annual tax

$5,908

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

M1

Year built

1930

3,217 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1930
Living area
3,217 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · GAS

Recorded sales

  1. Oct 8, 2019

    Bk/Pg OPM-190003

    $167,000

More on River St