Skip to main content

Parcel · Map R0223800

125 WALNUT HILL RD

Owner: RIELEY DANIEL

Assessed value

$130,830

$83,160 bldg · $47,670 land

Est. annual tax

$4,685

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1950

1,743 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1950
Living area
1,743 sqft · 2.0 stories