Skip to main content

Parcel · Map S0252900

89 GRABHERR RD

Owner: SCHRIVER MICHAEL & AMANDA

Assessed value

$189,210

$118,370 bldg · $70,840 land

Est. annual tax

$6,776

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1977

2,396 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
1977
Living area
2,396 sqft · 1.0 story