Skip to main content

Parcel · Map W0286750

380 WALNUT HILL RD

Owner: SEITLINGER WAYNE C & STEPHANIE M

Assessed value

$263,200

$182,980 bldg · $80,220 land

Est. annual tax

$9,425

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

2017

2,368 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2017
Living area
2,368 sqft · 2.0 stories