Skip to main content

Parcel · Map T0262900

45 PERRITT DR

Owner: LITWIN RUTH

Assessed value

$152,320

$94,080 bldg · $58,240 land

Est. annual tax

$5,455

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

2001

1,196 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
2001
Living area
1,196 sqft · 1.0 story