Skip to main content

Parcel · Map K0147500

61 PERRITT DR

Owner: RUSSO JEFFREY

Assessed value

$148,610

$90,370 bldg · $58,240 land

Est. annual tax

$5,322

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1965

1,300 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1965
Living area
1,300 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Apr 1, 2008

    Bk/Pg OPM-70042

    $210,000

More on Perritt Dr