Skip to main content

Parcel · Map T0263000

35 PERRITT DR

Owner: BLADE LESLEY M

Assessed value

$152,390

$94,430 bldg · $57,960 land

Est. annual tax

$5,457

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1968

1,479 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1968
Living area
1,479 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Apr 1, 2021

    Bk/Pg OPM-200103

    $267,000

More on Perritt Dr