Skip to main content

Parcel · Map R0224200

26 PERRITT DR

Owner: CASE PETER PAUL & MARGUERITE

Assessed value

$167,300

$107,800 bldg · $59,500 land

Est. annual tax

$5,991

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1964

2,101 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1964
Living area
2,101 sqft · 1.0 story