Skip to main content

Parcel · Map C0074200

363 D WELTON WAY

Owner: STEVENSON SCOTT D & MELISSA D

Assessed value

$233,730

$175,770 bldg · $57,960 land

Est. annual tax

$8,370

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

2001

2,264 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2001
Living area
2,264 sqft · 2.0 stories