Skip to main content

Parcel · Map L0152200

619 WALNUT HILL RD

Owner: OBRIEN MARK A & CAROL A

Assessed value

$207,340

$132,370 bldg · $74,970 land

Est. annual tax

$7,425

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1962

2,457 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1962
Living area
2,457 sqft · 1.0 story