Skip to main content

Parcel · Map Z0292600

15 BRISTOL ST

Owner: YANAVICH DENNIS R

Assessed value

$120,540

$75,810 bldg · $44,730 land

Est. annual tax

$4,317

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1950

1,176 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1950
Living area
1,176 sqft · 1.0 story