Skip to main content

Parcel · Map M0179400

47 BRISTOL ST

Owner: GENEST DANIEL & MYRIAH

Assessed value

$144,830

$101,220 bldg · $43,610 land

Est. annual tax

$5,186

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1962

1,840 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1962
Living area
1,840 sqft · 1.0 story