Skip to main content

Parcel · Map E0079700

39 BRISTOL ST

Owner: SACCO BRIAN J

Assessed value

$153,650

$109,480 bldg · $44,170 land

Est. annual tax

$5,502

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1980

1,560 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1980
Living area
1,560 sqft · 2.0 stories