Skip to main content

Parcel · Map G0108600

74 BRISTOL ST

Owner: CERRITELLI SAMUEL P & LORIE L

Assessed value

$106,190

$60,620 bldg · $45,570 land

Est. annual tax

$3,803

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1925

814 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1925
Living area
814 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Jan 6, 2009

    Bk/Pg OPM-800020

    $167,500

More on Bristol St