Skip to main content

Parcel · Map P0215600

86 BRISTOL ST

Owner: WRIGHTMAN KATHLEEN

Assessed value

$112,070

$67,340 bldg · $44,730 land

Est. annual tax

$4,013

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1950

931 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1950
Living area
931 sqft · 1.0 story